SB s Ájou

28. června 2009 v 11:30 | LeriQwen |  ○○ Spřátelené blogy ○○
Tak máme tu další SB se skvělou pisatelkou Ájou...její bloček najdete Tadyk :o)))...je moc krásný a já jsem hrdá že jsem tvé SB
A na tvou počest ti věnuji svou první POHÁDKU :-D Jmenmuje se "O statečném rytíři" xD
Bylo nebylo, kdysi žila jedna princezna.Jmenovala se Sakura a bydlela v krásném zámku s jejím otcem, králem Valisem. Byla krásná,chytrá a milá. Milovala přírodu,svého otce,zvířata a svůj lid. Ti za to miloval ji. S každým problémem v království si poradila. Plno princů se ucházelo o její ruku,ale všichni byli nafoukaní a měli na strach zaděláno.O nikoho takového Sakura nestála.

Jednoho dne byla princezna unesena velkou zlou nestvůrou jménem Sanbi. Odnesla ji do svého obydlí v jezeru a tam ji uschovala do velké bubliny,kde měla princezna postel,skřínku,malou kuchyňku a WC (nějak si domyslete kde by mohlo být J). Sakura prosila a prosila aby ji příšera pustila, ale té byl její malebný hlásek ukradený. Princezna tam musela zůstat uvězněná…sama. Bublina nešla prasknout. Princezna po ní drápala nehty kopala do ní,ale bublina se vždy jen natáhla a zase se vrátila do původního stavu.

Zpráva o jejím únosu se rychle rozšířila po celé zemi. Král Valis byl velmi nešťastný. Žádný jeho voják nebyl schopen princeznu zachránit. Král vyhlásil vysokou odměnu. O princeznině únosu se brzy dozvěděl jeden rytíř z ušlechtilého rodu Uchihů,Sasuke. Byl jeden z posledních ninjů v jeho krajině.Bez přemýšlení se vydal k jezeru. Když dorazil na místo, nasadil si malý přenosný dýchací přístroj a skočil do vody. Chvíli plaval než nalezl obrovskou příšeru na dně hladiny jak se tam válí a vedle sebe má vzduchovou bublinu s princeznou. Sanbi se probral a ve chvíli kdy uviděl Sasukeho na něj zaútočil jeho obrovským ocasem. Sasuke se mu vyhnul a zaůtočil.Po chvíli Sanbi padl. Sasuke dostal princeznu z bubliny a rychle s ní vyplaval na hladinu.


Sakura se do něj na první pohled zamilovala a Sasuke jí to opětoval. Když se vrátili do zámku,král Valis měl ohromnou radost. Slíbil mu jakoukoli odměnu. Tolik zlata a drahých kamenů,kolik by jen chtěl.Ten však chtěl jenom jedno,ruku princezny. Ta ráda souhlasila a králi nezbylo nic jiného,než vystrojit svatbu. Byla velkolepá a veselá. A Sasuke a Sakura spolu šťastně žijí a vládnou království dodnes.

Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emily Emily | 28. června 2009 v 12:15 | Reagovat

kawaiiiii :)super Pohadka

2 aja.....SB, co tě mocinky LoWiSkUjE aja.....SB, co tě mocinky LoWiSkUjE | Web | 29. června 2009 v 7:04 | Reagovat

To bylo hezké, chudášek Sakura v bublině :-D a moc hezký diplomek!:-) hned ti ho jdu taky udělat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama