Ochráněné pouto 5.dílek - SasuSaku

24. června 2009 v 19:29 | LeriQwen |  LeriQwen
Tak a je tu další dílek povídky jež bych spíš přejmenovala na "LeriQwen zpřetrhala pouto" :-D a kdybych nazývala jednotlivé díly tak tenhle by se jmenoval "kráska vs. zvíře" :-Da Opět...neřeště pravopisné chyby!Když píšu rychle jsem běsná :-D


Dalšího dne
Sakura se ráno probudila. Měla dost času tak si přispala. Vstala a šla se nasnídat. Vylezla z domu a šla se projít. Procházela se přes most až k louce kde trénovali když byli malí. Dále lesem až došla k potůčku s křištálovou vodou. Šly v ní vidět rybky a žabky,které skákaly z kamene na kámen.Obloha byla bez mráčků a ptáčci zpívali svou krásnou píseň, která hladila na duši. Slunce svítilo a příjemně hřálo. Byl témeř perfektní den.Téměř,jen kdyby Sakuru netrápil Uchihův pohled..."Nechápu o co mu de nesnáším ho,zničil mi život! Jsem ráda že se vrátil jen kvůli Narutovi a kvůli tomu,že už s ním nemusí mít vesnice starosti. Nejlepší by bylo,kdybych se hodila marod do té doby,než by dostali svého vlastního senseie." zamyslela se Sakura,ale za chvíli přišla na jiné myšlenky jako třeba že ještě nedovezli novou krev nebo se jí roztrhla její oblíbená sukně. Seděla na kameni a hlavou se jí honili typické myšlenky mladé slečny se spousty nápadníků,ale také problémy medic-ninji. Vůbec si při tom nevšimla, že ji někdo sleduje....


Po chvíli uchopila kytku.Byla to fialka.Krásná rozkvetlá fialka...Z ničeho nic uslyšela šlech katany.Fialka byla v půlce přeťáta a pomalu padala dolů.V tu chvíli zafoukal vítr a ona odletěla.Sakura seděla s děsem v očích, pak se ale vzpamatovala vyskočila s kunaiem v ruce a pomalu se kolem sebe rozhlížela. Nikoho neviděla."Kdo jsi!" zavolala.Ze stínu lesa vystopila osoba a v ní Sakura poznala někoho,o kterém se nedá říct že nečekala."Co tady chceš."řekla v klidu a stáhla kunai.


sakura_vs_karin.jpg Karin and Sakura image by tentenlover"Tvouji mrtvolu."řekla Karin. "Ah,jaké překvapení.Jenom detail,co jsem ti udělala?" řekla Sakura výhružně a zároveň trochu ironicky. "O Sasukeho se s nikým dělit nehodlám ty mrcho!" zakřičela Karin rozzuřeně a skočila po Sakuře. Ta její útok vykryla a odkopla ji.Zkusila to tou samou technikou ještě jednou ale neúspěšně.Karin se ale jen tak nevzdala a pokračovala v útocích.Sakura ji odpověděla "Ale ja Sasukeho nechci!Nech si toho hada proradného!" "Ty to nechápeš?On chce tebe!To nemůžu strpět.Musím tě zabít!" Vystartovala na Sakuru a odhodila ji na skálu.Sakura po ní sjela a Karin ji chytla pod krkem."Nechápu co na tobě vidí." Saky se vzpamatovala a vymanila se Karin ze sevření. Nabrala dech a zaútočila na ni.Po krátkém boji už obě dvě byly vyčerpané.Také byly vyrovnané ale Sakura měla přece jen trošku navrch.Karin to poznala a zaktivovala pečeť.Sakura okamžitě,když to postřehla kunaiem šlehla Karin po krku na místo,kde se pečeť nalézá. Karin vykřikla a chytla se za něj. Pečeť se stáhla a Karin padla vyčerpáním. Sakura ji pro jistotu uspala aby se neprobrala a nezaůtočila na ni. Vzala ji na rameno a šla zpět směrem k vesnici. Tentokrát ale nemířila ke svému domku,nýbrž k sídlu Uchihů. Po cestě se na ni lidé dívali jako na blázna.Není se čemu divit vždyť byla celá špinavá a od krve a ještě k tomu na rameni měla tu *píp*.


Dorazila k kamenné zdi s velkým znakem Uchiha.Prošla branou a mířila si to rovnou do domu,ze kterého šel slyšet mužský smích. Sasuke už byl doma a s Juugou a Suigestem se dívali na film.Nějaká komedie xD...Sakura zaklepala na dveře a první čeho se dočkala bylo "Kura!!!Karin zase jsi si zapoměla klíče!"zařval Juugo a pak už jen slyšela jak se Suigestem spikli proti Sasukemu a poslali ho otevřít dvěře."No super."pomyslela si. Sasuke otevřel dveře protáhl se a zívl. V tu chvíli mu došlo že tam stojí růžovlasá dívka s jeho týmovou kolegyní na rameni.Sakura Karin na hodil Sasukeho hodila a vešla dovnitř.Sasuke ji vzal a hodil ji na gauč. "Co se stalo?"zeptal se Juugo."Jo a posaď se."dodal.Sakura se posadila a oznámila potichu a s trošku roztřeseným hlasem "Karin mě sledovala a následně na mě zaútočila."Všichni tři kluci zůstali s otevřnou pusou."A sakra.Takže budeme mít problémy.Jen tak tak jsme dostali šanci a ona to zase zmrví."řekl Juuga ale Sakura ho přerušila."Nikomu nic neřeknu,ale slibte,že s ní naložíte jak si zaslouží.""To ti slibuji s velkou radostí."řekl Sasuke a při pomyšlení na to jak bojuje Sakura s Karin si představil:


Sakura_and_Karin_by_Amaretti.jpg Sakura v.s Karin image by sanfeng_bucket"Vidím že jsi ji pěkně zřídila.Ty jsi v pohodě?" zeptal se starostlivě Suigestu,když uviděl že Sakura je na pokraji reálného života a světa snů.Sakura ani neodpověděla a usnula jim v křesle.Sasuke ji vzal a odnesl k sobě do pokoje.Když vycházel Juuga ještě dodal dráždivě "Nedělej s ní lumpárny,Sasuke."Ten se na něj jenom podíval nevinným pohledem a pokračoval do svého pokoje.Když ji uložil na postel,oddělal ji vlasy z očí a pohladil po tváři.Byla tak krásná.Sasuke zadělal závěsy aby na ni nesvítilo slunce.Koneckonců bylo odpoledne.

Když se Sakura probudila,byly 3 hodiny. Sešla dolů a šla za hlasy(opět). Došla do kuchyně kde Sasuke s Juugou vesele debatovali o tom,jestli je lepší černé Mitsubishi nebo stříbrné Hiundai i30 (neřešte nevím jak se to píše...xD)...Sakura nahlas řekla "Chapi.Kdo je pochopí."a v duchu dodala "Nemaj sna nic lepšího na práci,než tady žvástat nesmysly???""Ale Šípková růženka se probudila."řekl Juuga a usmál se."Nechceš něco na jídlo?"dodal Sasuke."Ne děkuju,ale dala bych si trochu vody,prosím."řekla ospale Sakura. "Bezproblému princezno odpověděl Sasuke a nalil Sakuře vodu."Posaďse."dodal když jí ji podával."Děkuju" poděkovala Sakura... Vypila vodu a pokračovala "Měla bych jít,díky,že jste mě tu nechali." "Vůbec není zač." řekl Juuga. Sakura vstala a odešla.Sasuke se mohl jen dívat jak mizí v dáli........(xD)


Budu ráda za komentíky... :)
<![CDATA[//><!]]>
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Žanet Žanet | 25. června 2009 v 18:12 | Reagovat

krááásné...super dílek honem další :)

2 Emily Emily | 27. června 2009 v 13:52 | Reagovat

WoooooW! super hej tak jakože Karin...blivajz xD další dílek rychle pliiis

3 Papí Papí | 27. června 2009 v 15:40 | Reagovat

krásné...povedl se ti ☺

4 Flymanthygirl SB-cko tvoje Flymanthygirl SB-cko tvoje | Web | 27. června 2009 v 18:55 | Reagovat

http://flymanthy.blog.cz/0906/diplomy-pre-sb-cka#pridat-komentar .....uz mas spraveny blog :D...nech sa ti paci

5 jzzzzzzzzzz jzzzzzzzzzz | 29. června 2009 v 16:38 | Reagovat

sssssssssssúpppppppppppppper úpo súper plsky další dílek!!!!!!!!!

6 nikadena nikadena | Web | 29. června 2009 v 18:52 | Reagovat

Jéééé tooo krásááá rychle pokracovaníí!!!!

7 saya14 saya14 | E-mail | 29. června 2009 v 21:11 | Reagovat

pekneee =D rychloo dalej =D

8 Gaou-san Gaou-san | Web | 30. června 2009 v 17:12 | Reagovat

S-Sakura a Karin rovnee?? neverím Skay by ju doriadila za sekundu ale ten Sasukeho obrázok v mysli? typický chlap

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama