Červen 2009

Ochráněné pouto 6.díl SasuSaku

29. června 2009 v 21:33 | LeriQwen |  LeriQwen
Sakura po cestě domů potkala Ino. Rozhodly se,že si zajdou na oběd. Zářivé slunce pomalu z ničeho nic zatáhly tmavé mraky. Začal foukat chladný vítr. Ino a Sakura seděly v restauraci a zavolaly Hinatě a TenTen jestli by si s nimy nechtěly dát dámskou jízdu. Ty rády souhlasily. Když dorazily,holky se sebraly a šly k Ino domů. Tam si daly čaj,chipsy a různé jiné dobroty. Sakura jim vyprávěla o svém souboji s Karin.Hrozně se při tom smály. Kdo by se nesmál někomu tak ubohému jako je Karin,když nemá u Sasukeho žádnou šanci. K tomu Sakura je skálopevně přesvědčená,že ho nechce. Pak si dělaly svoje věcy a při tom stále drbaly a drbaly.

pajamaspartygirls.jpg pajamas party girls image by Funtastix_641

Holky se rozhodly,že si pustí film…lépe řečeno horor.Nemohly se rozhodnout který,tak si hodily kostkou 1 a 2 byl Nenarozeni 3 a 4 13 duchů a 5 a 6 Zrcadla…Vyšla 3…Když se díval,tak ani nešlo popsat jak moc byly do filmu zakoukané. Pokaždé,když začala nějaká akce,lekly se a zahrabaly pod deku :-D. Dodívaly se a byly šťastné,že žádnou netrefil šlak.Rozloučily a Sakura a Hinata šly domů.


Po cestě Sakuře zazvonil telefon. Vytáhla ho a podívala se,kdo volá. Přijala a rovnou vyjela "Co chceš?" "Prosím prosím prosím Sakuro.Dones nám flašku vodky." naléhal Naruto do telefonu. "A kde ji mám jako vzít??? A kam?" zeptala se Sakura. "K Sasukemu.Prosím Sakuro." "Tak fajn.Ale nezvykej si."řekla Sakura. Odložila mobil a zašla do restaurace,kde koupila flašku…Všichni se na ni nevěřícně dívali. Sakura se najednou cítila jako alkoholik.Skoro jako Tsunade-sama.No co nadělá. Namířila si to k sídlu Uchiha…Zase…


U Sasukeho byli kromě týmu Hebi a Naruta také Shikamaru,Neji a Kiba. Hráli karty a vzájemně se škubali o všechno,co měli. Sasuke byl jenom v kalhotách. Suigestu byl naopak jenom v tričku. A třeba takový Kiba měl kolem pasu jenom ručník.xD. Pili,smáli se a hráli.Jak jinak. Sakura přišla ke dveřím a zaklepala. Dveře se otevřely a v nich stál Sasuke hezky v náladě. "Ah,Sakura." Řekl a chytil ji kolem pasu.Vtáhl ji do vnitř a zavřel dvěře. Opřel si ji o zeď.Pomalu se k ní nahnul a chtěl ji políbit.To také udělal. Sakura se nechala ale najednou ho od sebe odstrčila "Co si myslíš že děláš?" zařvala a šla za ostatními. Proč jí vůbec nepřekvapovalo,že jsou tam polonazí,pěkně rozjetí kluci.Ten bordel už byl jenom detail. Pozdravila všechny a položila flašku na stůl. Sasuke se zatím dopajdal a pokračoval ve hře. Naruto se Sakuře klanil a děkoval jí."Ooo děkuji velká bohyně spásy,jsem ti vděčný."xD Sakura už chtěla jít,ale kluci jí řekli,ať zůstane.Poslechla.Nic jiného ji nezbylo. Nakonec ji ukecali,ať si zahraje s nimi.Po chvíli nebyli ve spodním prádle jenom kluci. Sasuke pořád nemohl zpustit oči ze Sakuřineho těla.Chtěl ho tolik jenom pro sebe.Chtěl se ho dotýkat.Ale vypadalo to,že Sakura nejeví stejný zájem.To ho štvalo. Ale zdání klame.Sasuke tam stále byl v kalhotách a Sakura jen s těží odolávala jeho tělu.Měl ho tak sexy a vypracované.Ale v hlavě se jí neustále honilo: "Na to ani nepomysli,není nic pro tebe,Sakuro.Je to mizera." "Možná je to pro tebe mizera,ale je to sexy mizera,no ne?Neříkej mi že to necítíš." ozvala se škádlivě vnitřní Sakura. "Ale buď zticha!Na tvé kecy nemám náladu a ani nervy.Zmizni!" "Prosím tě nezapírej.Líbí se ti jen si to přiznej.Neboj tvoje druhá polovička ti ho schvaluje(: " "Jo jenomže rozum má jenom ta první polovička." odsekla Sakura. "Řeknu to takhle já se řídím srdcem a ty hlavou.Jenomže tu hlavu máš vygumovanou!Jsme jedna a ta samá a když se líbí mě tak i tobě. Znáš to přísloví: Poslouchej své srdce." vyjela vnitřní Sakura.Sakura na tohle nevěděla co říct,tak radši mlčela. Zeptala se co je s Karin.Odpověděli že ji zablokovali čakru a vyhodili z týmu.Může si prý být jistá,že už si neškrtne.


Sakura si uvědomila,že v tom domě Uchihy je v poslední moc často a že to asi i jí i vnitřní Sakuře moc leze na mozek. Oblékla si své prohrané šaty,za které musela dát všem klukům pusu a odešla. Vybrala si tu nejrychlejší cestu,kterou se dostane domů. Doma si napustila horkou vanu. Uložila se do ní a odpočívala.Po chvíli v ní usnula. Zdálo se jí o tom že byly mělé děti.Ona,Naruto,Sasuke a Kakashi (ten nebyl malej xD). Šli po její oblíbené louce když v tom se propadla do země.Držela se za okraj a vysela nad hlubokou propastí.Sasuke s Narutem se za ní rozběhli a chytli ji. Vytáhli ji lehce,protože byla lehká. Sakura se celá třásla a Sasuke ji chytl do náruče.Pevně ji držel. Probudila ji nejen studená voda,ale také voda v nose xD. Sebrala se a honem si šla obléct nějaké teplé pyžamo.Umyla si zuby a praštila sebou o postel.Když se ráno kluci vzbudili,měli tam pěknej chaos. Všude skleničky a drobky od jídla. Byli na zemi naskládaní jeden na druhém a karty byly rozházené. Nepochopitelné bylo,proč některé měl Neji v puse. Naruto ležel na nohách Kiby a Sasuke měl nohy na gauči a hlavu na stole…(nechápačka xD)… Všichni se na sebe navzájem koukali jak na blázny.Naruto s Kibou najednou vyskočili a vzájemně na sebe zakřičeli. . "Kolik jsme toho vůbec vypili :-D?" zeptal se Neji s úsměvem na tváři. "Koho to zajímá!" Naruto na to. Shodli se,že nebudou řešit co se včera dělo. "Nebyla tady náhodou Sakura?" zeptal se Kiba s těžkou kocovinou a při tom se chytl za hlavu. "Myslím že ano." odpověděl Shikamaru. "Oh můj bože…" konstatoval Sasuke a Juuga mu narážkou: "Bůh ví,co jsi s ní dělal." rozvířil nervy a při tom se začal smát.Z jeho dechu byl cítit alkohol.Sasuke mu vpálil lehký pohlavek.
"Co si dátě k snídani?" zeptal se Suigetsu.
"Cokoliv." odpověděli všichni.

Tak tu je další dílek... buú ráda za komentíky :)

Květy po dešti - recenze

28. června 2009 v 12:14 | LeriQwen |  LeriQwen
Tááák jsem serozhodla že napíšu jednorázovku.Jmenuje se Květy po dešti a je na SasuSaku.

Bude o tom,že při Sasukeho odchodu slíbí,že se vrátí. Sakura však zjistí něco strašného a bude ho nenávidět. Snad se to nějak určitě vysvětlí :-)...


SB s Ájou

28. června 2009 v 11:30 | LeriQwen |  ○○ Spřátelené blogy ○○
Tak máme tu další SB se skvělou pisatelkou Ájou...její bloček najdete Tadyk :o)))...je moc krásný a já jsem hrdá že jsem tvé SB
A na tvou počest ti věnuji svou první POHÁDKU :-D Jmenmuje se "O statečném rytíři" xD
Bylo nebylo, kdysi žila jedna princezna.Jmenovala se Sakura a bydlela v krásném zámku s jejím otcem, králem Valisem. Byla krásná,chytrá a milá. Milovala přírodu,svého otce,zvířata a svůj lid. Ti za to miloval ji. S každým problémem v království si poradila. Plno princů se ucházelo o její ruku,ale všichni byli nafoukaní a měli na strach zaděláno.O nikoho takového Sakura nestála.

Jednoho dne byla princezna unesena velkou zlou nestvůrou jménem Sanbi. Odnesla ji do svého obydlí v jezeru a tam ji uschovala do velké bubliny,kde měla princezna postel,skřínku,malou kuchyňku a WC (nějak si domyslete kde by mohlo být J). Sakura prosila a prosila aby ji příšera pustila, ale té byl její malebný hlásek ukradený. Princezna tam musela zůstat uvězněná…sama. Bublina nešla prasknout. Princezna po ní drápala nehty kopala do ní,ale bublina se vždy jen natáhla a zase se vrátila do původního stavu.

Zpráva o jejím únosu se rychle rozšířila po celé zemi. Král Valis byl velmi nešťastný. Žádný jeho voják nebyl schopen princeznu zachránit. Král vyhlásil vysokou odměnu. O princeznině únosu se brzy dozvěděl jeden rytíř z ušlechtilého rodu Uchihů,Sasuke. Byl jeden z posledních ninjů v jeho krajině.Bez přemýšlení se vydal k jezeru. Když dorazil na místo, nasadil si malý přenosný dýchací přístroj a skočil do vody. Chvíli plaval než nalezl obrovskou příšeru na dně hladiny jak se tam válí a vedle sebe má vzduchovou bublinu s princeznou. Sanbi se probral a ve chvíli kdy uviděl Sasukeho na něj zaútočil jeho obrovským ocasem. Sasuke se mu vyhnul a zaůtočil.Po chvíli Sanbi padl. Sasuke dostal princeznu z bubliny a rychle s ní vyplaval na hladinu.


Sakura se do něj na první pohled zamilovala a Sasuke jí to opětoval. Když se vrátili do zámku,král Valis měl ohromnou radost. Slíbil mu jakoukoli odměnu. Tolik zlata a drahých kamenů,kolik by jen chtěl.Ten však chtěl jenom jedno,ruku princezny. Ta ráda souhlasila a králi nezbylo nic jiného,než vystrojit svatbu. Byla velkolepá a veselá. A Sasuke a Sakura spolu šťastně žijí a vládnou království dodnes.

Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.


Nové SBéčko ♥

27. června 2009 v 18:59 | LeriQwen |  ○○ Spřátelené blogy ○○
Takže máme nové SB :-)...je to nový blog mé kamarádky... odkaz je Tadyk!:-)

Ochráněné pouto 5.dílek - SasuSaku

24. června 2009 v 19:29 | LeriQwen |  LeriQwen
Tak a je tu další dílek povídky jež bych spíš přejmenovala na "LeriQwen zpřetrhala pouto" :-D a kdybych nazývala jednotlivé díly tak tenhle by se jmenoval "kráska vs. zvíře" :-Da Opět...neřeště pravopisné chyby!Když píšu rychle jsem běsná :-D


Dalšího dne
Sakura se ráno probudila. Měla dost času tak si přispala. Vstala a šla se nasnídat. Vylezla z domu a šla se projít. Procházela se přes most až k louce kde trénovali když byli malí. Dále lesem až došla k potůčku s křištálovou vodou. Šly v ní vidět rybky a žabky,které skákaly z kamene na kámen.Obloha byla bez mráčků a ptáčci zpívali svou krásnou píseň, která hladila na duši. Slunce svítilo a příjemně hřálo. Byl témeř perfektní den.Téměř,jen kdyby Sakuru netrápil Uchihův pohled..."Nechápu o co mu de nesnáším ho,zničil mi život! Jsem ráda že se vrátil jen kvůli Narutovi a kvůli tomu,že už s ním nemusí mít vesnice starosti. Nejlepší by bylo,kdybych se hodila marod do té doby,než by dostali svého vlastního senseie." zamyslela se Sakura,ale za chvíli přišla na jiné myšlenky jako třeba že ještě nedovezli novou krev nebo se jí roztrhla její oblíbená sukně. Seděla na kameni a hlavou se jí honili typické myšlenky mladé slečny se spousty nápadníků,ale také problémy medic-ninji. Vůbec si při tom nevšimla, že ji někdo sleduje....


Po chvíli uchopila kytku.Byla to fialka.Krásná rozkvetlá fialka...Z ničeho nic uslyšela šlech katany.Fialka byla v půlce přeťáta a pomalu padala dolů.V tu chvíli zafoukal vítr a ona odletěla.Sakura seděla s děsem v očích, pak se ale vzpamatovala vyskočila s kunaiem v ruce a pomalu se kolem sebe rozhlížela. Nikoho neviděla."Kdo jsi!" zavolala.Ze stínu lesa vystopila osoba a v ní Sakura poznala někoho,o kterém se nedá říct že nečekala."Co tady chceš."řekla v klidu a stáhla kunai.


sakura_vs_karin.jpg Karin and Sakura image by tentenlover"Tvouji mrtvolu."řekla Karin. "Ah,jaké překvapení.Jenom detail,co jsem ti udělala?" řekla Sakura výhružně a zároveň trochu ironicky. "O Sasukeho se s nikým dělit nehodlám ty mrcho!" zakřičela Karin rozzuřeně a skočila po Sakuře. Ta její útok vykryla a odkopla ji.Zkusila to tou samou technikou ještě jednou ale neúspěšně.Karin se ale jen tak nevzdala a pokračovala v útocích.Sakura ji odpověděla "Ale ja Sasukeho nechci!Nech si toho hada proradného!" "Ty to nechápeš?On chce tebe!To nemůžu strpět.Musím tě zabít!" Vystartovala na Sakuru a odhodila ji na skálu.Sakura po ní sjela a Karin ji chytla pod krkem."Nechápu co na tobě vidí." Saky se vzpamatovala a vymanila se Karin ze sevření. Nabrala dech a zaútočila na ni.Po krátkém boji už obě dvě byly vyčerpané.Také byly vyrovnané ale Sakura měla přece jen trošku navrch.Karin to poznala a zaktivovala pečeť.Sakura okamžitě,když to postřehla kunaiem šlehla Karin po krku na místo,kde se pečeť nalézá. Karin vykřikla a chytla se za něj. Pečeť se stáhla a Karin padla vyčerpáním. Sakura ji pro jistotu uspala aby se neprobrala a nezaůtočila na ni. Vzala ji na rameno a šla zpět směrem k vesnici. Tentokrát ale nemířila ke svému domku,nýbrž k sídlu Uchihů. Po cestě se na ni lidé dívali jako na blázna.Není se čemu divit vždyť byla celá špinavá a od krve a ještě k tomu na rameni měla tu *píp*.


Dorazila k kamenné zdi s velkým znakem Uchiha.Prošla branou a mířila si to rovnou do domu,ze kterého šel slyšet mužský smích. Sasuke už byl doma a s Juugou a Suigestem se dívali na film.Nějaká komedie xD...Sakura zaklepala na dveře a první čeho se dočkala bylo "Kura!!!Karin zase jsi si zapoměla klíče!"zařval Juugo a pak už jen slyšela jak se Suigestem spikli proti Sasukemu a poslali ho otevřít dvěře."No super."pomyslela si. Sasuke otevřel dveře protáhl se a zívl. V tu chvíli mu došlo že tam stojí růžovlasá dívka s jeho týmovou kolegyní na rameni.Sakura Karin na hodil Sasukeho hodila a vešla dovnitř.Sasuke ji vzal a hodil ji na gauč. "Co se stalo?"zeptal se Juugo."Jo a posaď se."dodal.Sakura se posadila a oznámila potichu a s trošku roztřeseným hlasem "Karin mě sledovala a následně na mě zaútočila."Všichni tři kluci zůstali s otevřnou pusou."A sakra.Takže budeme mít problémy.Jen tak tak jsme dostali šanci a ona to zase zmrví."řekl Juuga ale Sakura ho přerušila."Nikomu nic neřeknu,ale slibte,že s ní naložíte jak si zaslouží.""To ti slibuji s velkou radostí."řekl Sasuke a při pomyšlení na to jak bojuje Sakura s Karin si představil:


Sakura_and_Karin_by_Amaretti.jpg Sakura v.s Karin image by sanfeng_bucket"Vidím že jsi ji pěkně zřídila.Ty jsi v pohodě?" zeptal se starostlivě Suigestu,když uviděl že Sakura je na pokraji reálného života a světa snů.Sakura ani neodpověděla a usnula jim v křesle.Sasuke ji vzal a odnesl k sobě do pokoje.Když vycházel Juuga ještě dodal dráždivě "Nedělej s ní lumpárny,Sasuke."Ten se na něj jenom podíval nevinným pohledem a pokračoval do svého pokoje.Když ji uložil na postel,oddělal ji vlasy z očí a pohladil po tváři.Byla tak krásná.Sasuke zadělal závěsy aby na ni nesvítilo slunce.Koneckonců bylo odpoledne.

Když se Sakura probudila,byly 3 hodiny. Sešla dolů a šla za hlasy(opět). Došla do kuchyně kde Sasuke s Juugou vesele debatovali o tom,jestli je lepší černé Mitsubishi nebo stříbrné Hiundai i30 (neřešte nevím jak se to píše...xD)...Sakura nahlas řekla "Chapi.Kdo je pochopí."a v duchu dodala "Nemaj sna nic lepšího na práci,než tady žvástat nesmysly???""Ale Šípková růženka se probudila."řekl Juuga a usmál se."Nechceš něco na jídlo?"dodal Sasuke."Ne děkuju,ale dala bych si trochu vody,prosím."řekla ospale Sakura. "Bezproblému princezno odpověděl Sasuke a nalil Sakuře vodu."Posaďse."dodal když jí ji podával."Děkuju" poděkovala Sakura... Vypila vodu a pokračovala "Měla bych jít,díky,že jste mě tu nechali." "Vůbec není zač." řekl Juuga. Sakura vstala a odešla.Sasuke se mohl jen dívat jak mizí v dáli........(xD)


Budu ráda za komentíky... :)
<![CDATA[//><!]]>

Ať žije kino!!!

24. června 2009 v 19:27 | LeriQwen |  Srandičky
Jelikož zítra jdeme do kina...tak sem dávám tento komiks...a důvod???je ještě jeden :-D .................................................... MÁM Z NĚJ DOST!!!!! xD xP


http://narutovypribehy.webgarden.cz/image/4026767
Překlad:
Gaara: Co to dělá mojí sestře?
Temari: Sh...Shikamaru!
Shikamaru: Já...já dokázal jsem to!!
Hinata: Naruto-kun...
Naruto: Sa...Sakura-chan!
Sakura: Vypadni Naruto!
Sasuke: Co...
Ino: eeeee..!! Sasuke-kun!!
Lee: Ten film je tak děsivý!!!
TenTen: Lee je tak úžasně roztomilý!
Jiraiya: Tsu...Tsunade!!
Tsunade: Nedotýkej se mě ty zvrhlíku!!
Kakashi: ...A tak on jí řekl "ty zůstaneš navždy v mém srdci..."
osy057 (správce kina): Ti ninjové se nechtějí utišit!
http://narutovypribehy.webgarden.cz/image/4026768
Překlad:
Gaara: Dej ruku pryč od mé sestry!
Temrai: Gaara...!
Shikamaru: Já...já to můžu vysvětlit!!
Hinata: Na-Na-Naruto-kun!!!
Naruto: Sakura....chan...
Sakura: Vypadni! Hlupáku-Naruto!!
Sasuke: Můžeš...můžeš mě PUSTIT!?
Ino: NIKDY !!
Lee: Ten film je tááááááák abnormálně D Ě S I V Ý!!!
TenTen: Uklidni se, Lee...
Jiraiya: Komu říkáš zvrhlíku!?!? Ty bezcenná babizno!!!
Tsunade: Zlámu ti všechny žebra!!!
Kakashi: MÁ KNIHA!!!!
osy057 (správce kina): BUĎTE ZTICHA!!!!!!

Ita&Saku

24. června 2009 v 17:19 | Cleir |  ♥ Love ♥
Názdárek lidičky.......tohle to je takový malý dáreček pro vás a hlavně pro Leri Qwen .


Itasaku.jpg Itachi and Sakura image by Katren01


Spoluadmin ♥☻

24. června 2009 v 15:36 | LeriQwen |  ○○Oznamy○○
Ahojky!
Tákže... * fimfáry *___
Máme nového spoluadmina...Jmenuje se Cleir ...♥...a je to moje nej kámoška * miluju *... :-)
Bude sem přidávat spousty a spousty obrázků a dokonce snad povídky...(: Jsem strašně ráda že ji tady budu mít a bude mi pomáhat...MTMFT :-*.....Takže velký potlesk pro Cleir *poklona*...♥


Její avatar:


A ikonka:


Gaara x Naruto komiks

24. června 2009 v 13:14 | LeriQwen |  Srandičky

Ochráněné pouto 4.díl - SasuSaku

23. června 2009 v 21:14 | LeriQwen |  LeriQwen
Nevěřím sama sobě...po půl roce jsem se rozhodla pokračovat ve své povídce SasuSaku...no uvidíme... :-) a prosím kritikou na mě mírně jsem citlivá xD.......jo a neřeší se pravopisné chyby...oká??? :-)


Shizune se chvíli po tom,co se pohádala s jedním jouninem,že není žádný poslíček rozhodla. Za Kakashim a týmem Hebi zajde sama... "Já se na to vykašlu těž musím všechno dělat sama" bědovala si v duchu když mířila za Sakuřiním senseiem.Když ho našla oznámila mu,že tým Hebi bude dočasně spojen s týmem 7. Kakashi jen prohodil "To si ještě užijem zábavy..."...No Shizunina cesta pokračovala do sídla Uchihů,kde momentálně sídlil tým Hebi. Sasuke a Karin tam nebyli tak tu zprávu zdělila Juugovi...Ten jenom se svým typickým "Hm..." odpověděl a Shizune mohla jít.

Sasuke tam pořád tak trapně ležel před Sakurou a Ino...Rychle se probral a vstanul. V Ino taky trhlo to,co před chvíli řekla a myslela že se propadne do země.Vydala ze sebe..."Ježiši Sasuke - kun co mi to zase přeskočilo dyt už nejsme děti. Tak jsi se vrátil a přivedl jsi s sebou tu mrchu Karin,jo?" při tom se blbě ušklíbla... "Karin je otrava,nechápu proč mi ji Orochimaru tenkrát hodil na krk ale ted se jí už nemužu zbavit." řekl beze zájmu a nahodil svuj kamenný výraz.Dlouho mu ale nevydržel když uviděl Sakuru,jak se sneží rychle naházet věci do kabelky,které ji před chvíli vypadly. Blbě se smál a když to postřehla vyletěla "Co si o sobě myslíš???!!!Sleduješ nás...Už si jak ten Jiraya,šmíráku a tedka se mi tu ještě směješ!"Sakura málem spanikařila když si všimla Sasukeho výrazu...Ten se na ni usmál,pohladil ji na tváři a řekl "Jsi roztomilá....." v tu chvíli zmizel.Sakura tam stála jako opařená a Ino se dívala,usmála se a pomyslela si..."Takže to nakonec přece jen bude Uchiha,Sakuro?"

Další den...
Všichni se sešli na tréninku...Sakura,Naruto a pro ty dva bylo velkým překvapením že i celý tým Hebi.Sakura se jedním okem koukla na Sasukeho a zjistila že se na ni pořád dívá...tím svým krásným pohledem černých očí,které jsou tak neodolatelné a sexy..."Sakuro na co myslíš!"pomyslela si a rychle svůj pohled odvrátila na Kakshiho..."tak dneska si jenom pořádně vylepšíte fyzičku dvakrát oběhnete Konohu a pak budete posilovat dokud nepadnete.Výjímky jsou naše slečny Sakura a ty...jak se jenom jmenuješ"zeptal se jediného člena ženského rodu týmu Hebi. "Karin" odpověděla letmo..."Karin,dobře.No na co čekáte běžte běhat" "Hai!" řekli všichni a rozběhli se.

Po tréninku se všichni rozešli domů,až na Sasukeho a Naruta,kteří se navzájem pozvali na ramen.Naruto byl v sedmém nebi a spořádal nespočet misek.Sasuke se jenom smál tomu že se nic nezměnilo."A jak se jinak máš?" zeptal se sasuke Naruta."Výborně...zjistil jsem kdo byl můj otec a jsem na to hrdý,Jiraya ze mě udělal ninju kvalit,které jsem vždy chtěl mít a chodím s Hinatou,ona je taková...no pořád stejná :-)" odpověděl a konstatoval "A ty si někoho hodláš najít?" Sasuke na to jenom... "Samozřejmě..." a lišácky se usmál.

Ochráněné pouto 3.díl

23. června 2009 v 19:39 | LeriQwen |  LeriQwen
3.díl mé povídky SasuSaku


Tak jsem se dopiplala k dalšímu dílu a zítra jedu prač vrátím se ve středu tak papa... : )..lol..ja vim ze to bude strasne..papa
Tsunade si právě prohlížela nějaké papíry,když v tom ji Shizune připomněla,že týmu Hebi musí dát nějakého senseie."Kurňa,jediný volný je Dara."řekl otráveně Tsunade."Musim je přidat k někomu dokud se nevrátí."pokračovala."Myslím,že bude nejlepší když budou se Sakurou a Narutem.Jsou tak stejně silní."řakla bez zájmu."Ukamenují vás,Tsunade-sama.Z obou stran"řekl nešťástně Shizune."To je mi jedno,JÁ JSEM HOKAGE!"řekla pyšně a povýšeně Tsunade.Shizune se nad tim jen pousmála a kroutila hlavou.Shizune pošli nekoho kdo to týmu Hebi a Kakashimu oznámí.!""Ano!"
Sasuke šel když v tom uviděl růžovovlasou dívku sedět na lavičce s nějakou blondýnou.Hned mu bylo jasné kdo to je.Připlížil se ze zadu a poslouchal."Sakuro,který lak se ke mně hodí více růžový nebo modrý?"zeptala si Ino."Já myslím že růžový.Ale zkus ten metalic."řekla zkušeně Sakura."Já nemám problém s lakem ale spíš nevím jak se mám učesat."řekla panicky.Sasuke vyvalil oči."To snad není pravda.Ony tady probiraj vzhled místo toho aby trénovali.Kdo se v těch ženskejch má vyznat."Poslední větu řekl nahlas.Sakura s Ino se otočily s těmi svými užasnými pohledy a plnou ránou praštili do křoví.Sasuke odletěl trochu dál."NARUTO!!!Co si myslíš."zařvala Sakura ale zarazila se."Sakuro,tohle nebude Naruto..."řekl překvapeně Ino.Přistoupili blíž a to co viděli je překvapilo."Sa-sasuke!..Proboha co to děláš"řekla vyjukaně Sakura."Taky tě rád vidím Sakuro."Ino hleděla jak puk.Když tam tak viděla Sasukeho.V tom ji něco popadlo a začala."Sasuke Sasuke ty jsi zpátky viš jak ráda tě vidím.!!..."a spoustu dalších keců.Sasuke si s tim hlavu nelamal.Díval se na Sakuru.Jako kazdy normalni kluk od ni nemohl odtrhnout oči.
Karin šla a šla a přemýšlela,jak se zbavit Sakury.Šla šla,když v tom PRÁSK!!!Vpálila do sloupu.Lidi kolem se začli chlamat a jeden pán prohlásil."Konec nudy v Konoze!Dorazil tým Hebi.Budem se bavit!"Karin měla chuť´na místě ho zabít ale uklidnila svoje nervy."Dneska bych měla zkončit s přemýšlením.Dost to bolí!"pomyslela sin a při tom si držela bouli na hlavě.

Anime girl

23. června 2009 v 16:06 | LeriQwen |  ○○ Holky ○○
Tadyk je pár obrázků jedné anime girl... photobucket.com___pinkhair.jpg pink anime girl image by XxMomsSweetheartxX3. kapitola 1- 22

23. června 2009 v 14:07 | LeriQwen |  Konoha High School
Tak další skvělé dílky přeložené od Tez


Vízo se blíží :-) !!!

22. června 2009 v 20:43 | LeriQwen |  ○○Písmenka LeriQwen○○
Ahoj!!!:-)

Tak v pátek (možná máte jindy nebo už ho vůbec nedostáváte :-D) tu máme vízo a pak to slovo které přímo hladí...PRÁZDNINY!!!....Doufám že se na něj těšíte stejně jako já a pokud ne...HLAVU VZHŮRU!vždycky to může být horší (: ... já jsem na tom fajně a co vy?co vám vychází???Přeju vám samé hezké známky :-D...*poklona*

Jo a o prázdninách tu budu dost často...snad...jenom pojedu na 14 dní do Bulharska a 10 dní na soustředění...se těším... :-D Tak se budu snažit sem přidat co nejvíc obrázků (moje specialita)...budu se snažit vyrovnat LoveSakuře a jejím SPECIÁLŮM :-D....

Takže vám přeju krásné prázdniny a hezké vízo :-):-*

Naruto_Summer_Fanart_2005_by_hopekn.jpg Me and Katie image by Mrs_Uchiha_622

NarutoSakuraLeebeach.jpg summer naruto image by sakuuracutie10


SasuxSaku

22. června 2009 v 19:34 | LeriQwen |  ♥ Love ♥
Tak tu máme várku obrázků SasuSaku...Většina ysou z photobucket.com...poslední tři od Damleg.deviantart.com...doufám že si je užijete...mě se mocky líbí :-):-*5a836cd96d09198e714f2988829b6be0124.jpg sasuke and sakura image by Dungen911