Nové naděje-Recenze

15. září 2008 v 9:30 | Lenýsek Uchiha |  Nové naděje
Rozhodla jsem se, že začnu psát novou povídku. Tak přejděme k věci..
Před 16 lety se ve vesnici zabydleli Konan s Peinem. Z jejich společného života vzešla jejich jediná dcera Mina. Nikdo ve vesnici není klidný, protože je stále vidí jako Akatsuki. Ze začátku byli sužováni nájemnými vrahy, kteří se snažili zahubit alespoň jejich malé štěstí. Mina zdělila prakticky všechno po otci. Je trochu stydlivá a plachá.
Sasuke a Sakura se také dali dohromady před 16 lety jen proto, že Sakura čekala dítě. Narodil se jim chlapec jménem Keitaro. Po Sasukem zdědil Sharingan a po Sakuře schopnost léčení a dobré ovládání chakry. Je bojovný a zákeřný. Ale dokáže být milý a příjemný.
Naruto a Hinata... Ti dva se mají rádi více let než ti před nimi. Také se jim narodil syn. Naruto mu dal jméno Masumi. Myslí si totiž, že to jméno bude jednou znamenat hrdinství a bude ho chtít každý. Masumi je bojovný po Narutovi a prakticky po Hinatě má jenom Byakugan. Má své rodiče velice rád a nikdy by je neopustil.
Mina, Keitaro a Masumi byli přiřazeni do stejného týmu. Týmu 4. Nemůžou se absolutně snést, protože jsou každý jiné povahy. Ale postupem času, je budou dávat dohromady události jejich rodin... Ovšem to už se dozvíte v příběhu...
Doufám, že tady bude aspoň někdo fanda mé povídky a bude jí číst. Tak tady je obrázek, který bude u každého dílu.

Obrázky postav ↓ (peráč)


Toť vše! xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 23. září 2008 v 10:32 | Reagovat

tyyy joooo dju si číst první dílek! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama