Nové naděje 3

25. září 2008 v 19:44 | Lena Uchiha | Lena Esteban VA |  Nové naděje

Tak je tu po dlouhém čekání další dílek. Hezké čtení..


Byl večer a vesnice jako by ožila v nočním životě. Byli slavnosti Konohy. Mina seděla na okně a hleděla na sochy Hokage. Ovál jí příjemný vánek. Zavřela oči. Najednou se jí promítl Keitarův obličej. Rychle oči zase otevřela. ,,Co to mělo znamenat?!"pomyslela si. Uslyšela zvonek. Neochotně odešla ke dveřím. Neměla na nikoho náladu. Otevřela. Málem jí vypadly oči. ,,K-Keitaro? Co tady děláš?" zeptala se překvapeně. ,,Chtěl jsem se tě zeptat jestli se mnou nejdeš na slavnosti?" odtušil. ,,No.. já.. Tak jo jdu s tebou.."řekla a otočila se protože se až nenormálně červenala. ,,Děje se něco?"zeptal se. ,,Ne.. Když tak pojď dál.."řekla a šla se převléci.
Keitaro si se zájmem prohlížel její dům. ,,Hm.. Má to tu hezký.."pomyslel si. Ze shora se ozval křik.
,,C-co tu chceš?!"vykřikla Mina. ,,Přišel jsem tě navštívit. Mám to úkol od tvého otce."odpověděl Zetsu. ,,T-takže Akatsuki se zase dali dohromady?"optala se Mina. ,,Víceméně.. Ale teď konáme jen dobro.. Mimochodem jsme tady na slavnostech.. Takže pokud chceš vidět-"byl přerušen. ,,Ano! Chci je vidět!!"řekla s nadšením Mina. ,,Dobrá.."usoudil. Najednou tam vrazil Keitaro. ,,Kdo je to?"zeptal se Zetsu. ,,On? No.. Řekněme… No.. Můj kluk!"vyklouzlo to z ní a zacpala si pusu. ,,Bože.. Já jsem kráva!"nadávala si. Keitaro na ní překvapeně koukal. ,,Asi se mi splnil sen!!!"radoval se.
Mina se oblékla a vyrazila s Keitarem xD na slavnosti.
,,Já je uvidím!! Jo!! Těším se!!"pomyslela si.
Mina už se chystala jít ke kavárně, kde měli být Akatsuki, ale Keitaro jí z ničeho nic přimáčkl ke zdi. ,,C-co to děláš?"zašeptala a hleděla do těch jeho černých očí. Keitaro jí nedal žádnou odpověď. Doslova se ztrácela v těch jeho očích. A stalo se to. Jejich rty se spojily. ,,To není možný…"pomyslela si Mina.
Ve stejnou chvíli před kavárnou…
,,Kdo je tamto u toho domu?"zeptal se Pein. ,,Počkej.. To je naše dcera!! Pojď radši za ostatníma. Zetsu jí řekl, že jsme tady, tak sem přijde."ujistila ho Konan. ,,Když myslíš.."odtušil Pein.
Mina málem radostí zešílela. Odpojili se od sebe. Oba na sebe hleděli s přivřenýma očima. ,,Miluju tě, Keitaro.."řekla Mina. ,,Já tebe taky.. Mino.."odpověděl Keitaro. Vydali se společně do kavárny.
Deidara koukal do blba a nevnímal nudné řeči Sasoriho. Uviděl přijít jednu dívku. Byla oděna do růžového trička s krátkými rukávy a do vínové sukně, která jí ladila s čelenkou, jenž měla ve vlasech. Jako by viděl anděla. Ale za ní vystoupil mladík vyšší o několik centimetrů než byla ona. Ta dívka se podivně rozhlížela jakoby někoho hledala. Sklamaně sklopila hlavu, protože asi nenašla toho koho hledala. Ona i ten chlapec se posadili na konec velké kavárny. ,,Je tak nádherná.."pomyslel si Deidara. Objednali si. Konan s Peinem zrovna přišli ze záchodů xD. Mina je zrovna zahlédla a chtěla něco říct. Ale sotva se nadechla vpadl do kavárny Misumi. ,,Mino!!! Tentokrát s tebou neprohraju!!! Vyzývám tě na souboj!!"křičel na celou kavárnu. ,,Mina?!"vyjekl Deidara. Mina vstala ze židle. ,,To ti prohra nestačila jednou?"řekla ironicky Mina. Misumi se naštval. ,,Nejenom, že jsi se líbala s mým nejlepším kamarádem, ty s ním dokonce chodíš!! Ale on s takovou hysterkou jako jsi ty chodit nebude!!"křičel dál Misumi. Mina se usmála. Odešla směrem ke vchodu. Míjela Misumiho a otočila se na něj s tím svým vytáčecím úsměvem. Misumi už to nevydržel. Rozmáchl se a… Nic. Jen cítil jak má ruce skroucené za zády. ,,Příště mě nepodceňuj!"řekla Mina a pustila ho. Misumi, ponížen, opouští kavárnu. V kavárně byl nezvyklý klid. Mina si to uvědomila a rozhlížela se. Až teď zaznamenala dva objekty, které chtěla vidět. ,,Mami.. Tati.."zašeptala. Po tváři jí sjela slza.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viky Viky | 25. září 2008 v 21:40 | Reagovat

super a nejlepsi to bylo s Keitarem a ten konec byl vazne uzasnyxD

2 LeriQwen LeriQwen | Web | 26. září 2008 v 7:07 | Reagovat

uzasneeee jako vzdy : )

3 Ami Ami | E-mail | Web | 26. září 2008 v 10:29 | Reagovat

páááni to bylo super!!! xD

honéééém pokráčoooooooo!!! xD

honééééééééééééééééééééémmmmmmmm! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama