Nové naděje 2

17. září 2008 v 14:29 | Lenýsek Uchiha |  Nové naděje

Na přání několika lidí je tu pokráčkoooooo... Užijte si ho...

FLASHBACK
,,Mami, ale to mi nemůžete udělat! Vždyť jsem ještě dítě!"prosila Mina. ,,Jsi už dospělá. Nepotřebuješ nás."odsekl Pein. ,,Ale tati! Prosím zůstaňte!"řekla s pláčem Mina. ,,Už nás nepotřebuješ.."zakončila to Konan a spolu s Peinem odešli. Mina tak zůstala sama. Snažila se ze všech sil. Ale její láska k rodičům byla natolik velká, že bez nich žít nemohla.
KONEC FLASHBACKU
,,Nemůžu být pořád malá, ubrečená holka co nic nedokáže! Já chci něco dokázat!"řekla si. ,,Jdeme trénovat?"zeptala se se zatnutou pěstí. Keitaro se na ní udiveně otočil. ,,Jasně proč ne!"vykřikl Misumi.
***U Uchihů doma***
,,Sasuke, co to včera Keitaro přinesl domů za zvíře?!"volala na Sasukeho Sakura, když vařila oběd. ,,Kočku.."odpověděl nepřítomně Sasuke. ,,Kdy už přestaneš číst ty prasárny od Jirayi?!"vytrhla mu knížku z ruky. ,,Do té doby než mi porodíš další krásné dítě."usmál se šibalsky Sasuke. ,,To se ještě uvidí."usmála se Sakura. Sasuke jí podkopnul nohy, tak, že mu spadla do náručí. ,,Další vyprávění ti povyprávím až v ložnici, slečno Uchihová."řekl a odnesl jí do ložnice.
***V domě Uzumaki***
,,Narutíku! Pojď za mnou do koupelny."volala na Naruta Hinata. Naruto se pro sebe nádherně usmál a s jeho myšlenkami vstoupil pomalu do koupelny. ,,Ano, co se děje?"pomalu otevíral dveře. Už tam stál. ,,Naruto! Co to má znamenat?! Kde jsi zase se Sasukem lítal?! Všechno oblečení máš špinavé!! Ještě jednou a budeš si prát a uklízet sám! Jasný?"křičela děsivě Hinata. ,,A-ano!"klepal se Naruto. Hinata pak spokojeně odešla. ,,No počkej večer! To mi budeš ještě ráda prát a uklízet!"pomyslel si.
***Na bojišti***
Na začátku se společně utkali Misumi, Mina a Keitaro. Misumi neobstál se svým Rasenganem co ho naučil Naruto. Keitaro ztratil moc nad Sharinganem. A Mina? Ta je porazila. Teď si byla jistá, že svůj Rinnegan umí používat stejně jako její otec. Teď už něco malého dokázala.
Všichni po tomto tréninku šli domů. Misumi byl tak naštvaný, že ho porazila holka. A ještě taková co mu nesahá ani po kotníky. To samé Keitaro. Ale ten si začal uvědomovat, že bude asi jako jeho otec. Že bude mít pro Minu slabost. Líbila se mu. A to strašně. Nechtěl nic uspěchat. Otevřel dveře u svého a jeho rodičů domu, který se otřásal v základech. ,,Co zase dělají? Můžu hádat dvakrát…"pomyslel si a vzpomněl si na svojí příhodu z dětství. Vyšel pomalu po schodech nahoru. Pomalu otevřel dveře od SS ložnice. xD Ti dva si ho nevšimli. Keitaro se nad tím dokonce usmál. Představil si hned jeho a Minu. xD ,,Ehm…"odkašlal si schválně. Sasuke a Sakura se tak lekli, že skoro spadli z postele. ,,É, ahoj Keity!"usmívala se Sakura. ,,Nazdar Keitaro. Jak bylo na tréninku?"usmíval se Sasuke. ,,Oba se smějí jako měsíček na hnůj…"usmál se v duchu Keitaro. ,,Porazila mě Mina."utrousil Keitaro. ,,No vidíš… Hehe.. Mě porazila tvoje maminka.."usmál se Sasuke. xD
Misumi vešel do domu. Třískl s dveřmi. ,,Hele, mladej!! Co kdyby si přestal mlátit s dveřmi?!"křičel z kuchyně Naruto. ,,No jo furt!"odsekl Misumi a odešel do svého pokoje. ,,Co to mělo znamenat?"zeptala se tiše Hinata. ,,To ho muselo něco hodně naštvat.."odpověděl Naruto. Hinata šla do Misumiho pokoje. ,,Ahoj Misumi. Co se-"byla Misumim přerušena. ,,Ona mě porazila!!! Chápeš to????!!!!! Mě! Velkého Misumiho Uzumaki!!!!! Ale příště jí to nedaruju!!!!"křičel Misumi tak, že to slyšel i Naruto. ,,Tak náš chlapeček nesnese porážku od holky… To se podívejme… Od Sakury-chan mi to nikdy nevadilo…"usmál se Naruto. ,,Aha. Ty myslíš Minu?"zeptala se Hinata. ,,Jo! Ta hysterka mě porazila!!"odpověděl. ,,Ale, prosim tebe. Neber si to tak."objala ho okolo ramen Hinata. ,,Asi máš pravdu."objal jí Misumi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viky Viky | 17. září 2008 v 15:19 | Reagovat

moc kawai    tesim se na pokracko

2 LeriQwen LeriQwen | Web | 17. září 2008 v 16:27 | Reagovat

mocinky pekne xD

3 Ami Ami | E-mail | Web | 23. září 2008 v 10:43 | Reagovat

tak to je fakt povedená povídka!!! honéééém pokráčo!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama