Nové naděje 1

15. září 2008 v 10:41 | Lenýsek Uchiha |  Nové naděje

A je tu první dííll!!! Hohó!! xD Mě hrabe! *neřešte* *-* Tak přeji hezké čteníí!!! x)

---Před 5 lety---
,,Mino! Okamžitě vstávej dneska jdeš do akademie!"křičela po mžourající Mině Konan. ,,Je to nutný?"zeptala se Mina. ,,Jo! Je! Dneska tě přiřadí do nějakého týmu."odpověděla Konan a odkráčela do kuchyně. ,,Proč na ní tak řveš? Je to ještě dítě."pronesl Pein, když snídal. ,,Protože nedodržuje to co má."odsekla Konan. ,,Dobrý ráno."prošla kuchyní Mina. ,,Dobrý."dusil se smíchy Pein. ,,Co je zase směšného?!"vyjela po něm Mina. ,,Ty vlasy si trochu uprav."odpověděl Pein. ,,Sakra! Dnešek nemůže bejt ani horší. Jestli mě podstrčej do k nějakejm pitomcům, tak je zabiju."říkala cestou do koupelny.
Upravila se a mohla jít. Došla do akademie. Keitaro se tvářil jako kdyby mu patřila celá Ohňová země a Misumi si zběsile prohlížel Anko. Mina si sedla vedle těch dvou debilů a čekala co se bude dít. Anko zkoumala jestli jsou tam všichni. Misumi si až teď uvědomil, proč celou tu dobu vidí tmu. Měl svou čelenku na očích, přesně tak, jak se mu to líbilo. ,,Co na tý starý rašpli vidíš?"ukázal Keitaro na Anko. ,,Má stráášně velký a hezký prsa."odpověděl Misumi a začal slintat. xD ,,Jestli ona je tak hezká, tak já jsem v tom případě Čínský bůh srandy."smála se v duchu Mina. Anko si konečně všimla Misumiho perverzního pohledu a nijak na to nereagovala. Byl čas začít.
,,…Teď vám řeknu jednotlivé rozdělení…… Tým 4.. Mina, Misumi Uzumaki a Keitaro Uchiha."jenom tohle slyšela Mina. ,,COŽEEE????!!!!!"křičela v mysli Mina. ,,COŽEEE???!!!!"vykřikla nahlas. ,,Copak, něco se ti nelíbí?"opáčila Anko. Mina raději sedla na místo. ,,S takovým idiotem v týmu?! Za tohle mi zaplatíte!!"pomyslel si Keitaro. ,,S tou hysterkou?!! To se radši zabiju!!"pomyslel si naopak Misumi.
Mina došla domů. ,,Já se zblázním!!!"křičela na celý dům až se otřásal v základech. Pein a Konan tomu nerozumněli. ,,Co se stalo?"zeptal se Pein. ,,Kdyby jste tak věděli s jakejma kreténama jsem v týmu!"hysterčila. ,,S kým jsi v týmu?"zeptala se Konan. ,,Říkají vám něco jména Keitaro Uchiha a Misumi Uzumaki?"řekla Mina. ,,Jo. S jejich matkami chodíme nakupovat."odpověděla Konan. ,,To jsou ti "kreténi"?"řekl Pein. ,,Jo."odsekla Mina. ,,To přežiješ."řekl Pein. ,,Doufám."řekla Mina a odešla nahoru do pokoje. Sedla si na parapet u okna a hleděla na krajinu ozářenou sluncem. ,,Kdy přijde láska pro mě?"zašeptala. Nebylo jí dáno odpovědi.
Současnost
Mina ráno vstala. xD Nikdo nebyl doma. Od toho dne co byla přidána do týmu 4 už je všechno jinak. Začala si všímat světa kolem sebe. S klukama se snažila vycházet, jenže její snažení vždycky ztroskotalo. Její rodiče usoudili, že by bylo dobré, ji nechat žít vlastním životem. Ale Mina s nimi poprvé v životě nesouhlasila. Co dělá každou noc? Pláče nad svými rodiči, že jí tak bezohledně opustili. Kdo jí naučí jak správně používat Rinnegan? Přece ona sama. Jednou stejně bude žít sama. Ale ona už žije sama. Rodiče jí nechali napospas osudu.
Šla na trénink. Keitaro a Misumi tam už byli. ,,Kde se flákáš?!"vykřikl Misumi. ,,Drž hubu!"odsekla nebezpečně Mina. ,,Uklidni se Mino! My přece nemůžeme za to, že jsou tvoji rodiče pryč!"okřikl jí Keitaro. ,,Misumi! Zapomněl jsi si svačinu!"volala z dálky Hinata. ,,Mami! Díky!"opáčil Misumi. Mina si sedla na zem. ,,Ještě nejsem dospělá… Nemůžu nic chápat… Je to se mnou špatný…"pomyslela si Mina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeriQwen LeriQwen | Web | 15. září 2008 v 16:48 | Reagovat

moc kawai  : ) xD

2 Viky Viky | 15. září 2008 v 18:29 | Reagovat

moc hezky tesim se na pokracko

3 Ami Ami | E-mail | Web | 23. září 2008 v 10:38 | Reagovat

tak to je dobrý! xD jdu na další!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama